Zadzwoń do nas!
PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk

W katalogu szkodników znajdują się najpopularniejsze szkodniki występujące w Polsce, katalog został podzielony tak aby w łatwy sposób można było zidentyfikować szkodnika.

Katalog najpopularniejszych szkodników:

Nosówka

Parwowiroza

Koronawirus 2019-nCoV

Sprawdź katalog!


Mikroorganizm, drobnoustrój, potocznie mikrob – organizm widoczny pod mikroskopem. Pojęcie to nie jest zbyt precyzyjne, lecz z pewnością mikroorganizmami są bakterie, archeony, pierwotniaki i grzyby mikroskopijne.

Ptaszyniec kurzy 

Rozkruszki

Zyzuś tłuścioch

Nasosznik trzęś

Kątnik domowy

Tygrzyk paskowany

Sprawdź katalog!


Roztocze – liczny rząd pajęczaków, obejmujący zwierzęta od mikroskopijnych do 3-centymetrowych. Roztocze są saprofagiczne, ale także są wśród nich pasożyty i drapieżniki. Niektóre mogą przenosić choroby lub być szkodnikami magazynowymi. 

Mól włosienniczek

Pchła ludzka

Turkuć podjadek

Sierścień 

Psi

Śpieszek cieplarniany

Rybik cukrowy

Karaczan Wschodni

Karaczan Prusak

Łokaś Garbatek

Chrabąszcz majowy

Ahasverus advena

Rozpłaszczyk rdzawy

Kapturnik zbożowiec

Wołek zbożowy

Sprawdź katalog!


Owady, insekty – gromada stawonogów. Najliczniejsza grupa zwierząt. Są to zwierzęta wszystkich środowisk lądowych, wtórnie przystosowane też do środowisk wodnych. Były pierwszymi zwierzętami, które posiadły umiejętność aktywnego lotu.

Szczur wędrowny

Nornik zwyczajny

Mysz domowa

Mysz leśna

Mysz polna

Sprawdź katalog!


Gryzonie – rząd ssaków, charakteryzujący się pojedynczą parą ciągle wzrastających siekaczy zarówno w szczęce, jak i w żuchwie. Zalicza się do nich około 40% gatunków ssaków. Występują w dużej liczbie na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktyki.

Kuna

Kuna na poddaszu

Sprawdź katalog!


Oddychające płucami kręgowce żyjące głównie na lądzie, niektóre w morzach, nieliczne potrafią latać; prawie wszystkie są żyworodne, a ich młode odżywiają się mlekiem matki.

dezynsekcja gdańsk
deratyzacja w gdańsku
ozonowanie w gdańsku

© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

kontakt@pcosolutions.pl

+48 886 313 414

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

Dezynfekcja to proces usuwania lub zabijania drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy i grzyby, które mogą powodować choroby. Może być stosowana w różnych miejscach, takich jak pomieszczenia mieszkalne, biura, szpitale, restauracje
Z przyjemnością przygotowujemy ofertę deratyzacji, która obejmuje kompleksową usługę zwalczania szkodliwych gryzoni, takich jak myszy i szczury, w Państwa obiekcie. Nasze doświadczenie oraz wiedza na temat zwalczania szkodników pozwala nam
Dezynsekcja jest procesem, który polega na eliminowaniu szkodników z terenu, w którym żyjemy lub pracujemy. Infestacja szkodników, takich jak karaluchy, mrówki, pluskwy, pchły, kleszcze i inne insekty, może stanowić poważne