Zadzwoń do nas!
PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk

Owad o długości do 19mm. W ubarwieniu dominuje kolor jasnobrązowy, posiada brunatne plamy oraz pierścienie w tym kolorze. Śpieszki nie posiadają skrzydeł, ale mają dobrze rozwinięte tylne nogi. Masywnym tylnym odnóżą, mogą w jednym skoku pokonać odległość 1,5m. 


Cechy śmieszka cieplarnianego.

Ciężko jednoznacznie określić czy jest pożyteczny. Według opinii hodowców żywi się wszystkim a to go stawia na pozycji szkodnika. Jednak pojawiają się opinię mówiące o tym iż zjada wyłącznie mszyce a to zdecydowanie cecha owadów pożytecznych.

Śpieszek usuwanie

Śpieszek cieplarniany - szkodnik czy owad pożyteczny? Dezynsekcja nie zawsze będzie konieczna.

zwalczanie śpieszka konika polnego

Samice składają jaja do ziemi, uprzednio wywiercając w nim otwór swoim długim pukładełkiem. Larwy wraz z dorosłymi osobnikami są wielożerne. Objadają liście i pędy roślin uprawnych oraz ozdobnych. Żywią się również drobnymi bezkręgowcami. Rozwój jednego pokolenia śpieszka cieplarnianego wynosi 6 miesięcy.


Rozwój owada - zwalczanie szkodników.


usuwanie zwalczanie śpieszka pospolitego

Śpieszek pospolity jest owadem prowadzącym nocny tryb życia. Aby przeprowadzić skuteczną dezynsekcje warto na początku odnaleźć dorosłe osobniki które chowają się w zakamarkach jak, przy rurach grzewczych, pod parapetami, pod liścmi etc. Usuwanie owada (dezynsekcja) jest dość prosta i wymaga jednego zabiegu. Razem z nami pozbędą się Państwo szkodników skuteczne. Zapraszamy do kontaktu z profesjonalną firmą DDD!

Pierwotnie występował na polach i łąkach Azji Wshodniej. W Europie pojawił się wraz z rozwojem transportu i zaaklimatyzował się w szklarniach, domach, magazynach, często zwalczany, jest rzadko spotykany.

Gdzie można spotkać śpieszka pospowitego - występowanie śpieszka pospolitego

Śpieszek dezynsekcja
dezynsekcja gdańsk
deratyzacja w gdańsku
ozonowanie w gdańsku

© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

kontakt@pcosolutions.pl

+48 886 313 414

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

Dezynfekcja to proces usuwania lub zabijania drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy i grzyby, które mogą powodować choroby. Może być stosowana w różnych miejscach, takich jak pomieszczenia mieszkalne, biura, szpitale, restauracje
Z przyjemnością przygotowujemy ofertę deratyzacji, która obejmuje kompleksową usługę zwalczania szkodliwych gryzoni, takich jak myszy i szczury, w Państwa obiekcie. Nasze doświadczenie oraz wiedza na temat zwalczania szkodników pozwala nam
Dezynsekcja jest procesem, który polega na eliminowaniu szkodników z terenu, w którym żyjemy lub pracujemy. Infestacja szkodników, takich jak karaluchy, mrówki, pluskwy, pchły, kleszcze i inne insekty, może stanowić poważne