PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk

Poznaj gryzonie które można spotkać w domu, szkodniki w magazynie, czy też myszy na polu. Deratyzacja gryzoni jest skomplikowanym zabiegiem wymagającym doświadczenia.

skuteczna deratyzacja

Szczur wędrowny - deratyzacja szczurów 

Odłowienie szczura wędrownego jest nie lada zadaniem ponieważ jest to wyjątkowo mądry gryzoń, który na przestrzeni lat przystosował się do życia w mieście. 

Szczur wędrowny jest to największy gatunek  szczura w Europie. Posiada duże, wypukłe oczy. Uszy skąpe w futro. Jest brunatno-rudy do ciemno szarego koloru. W miastach bytuje przy kanalizacji kopiąc płytkie nory. Samica której ciąza trwa 22-24 dni zwykle ma 7 młodych.

 

skuteczna deratyzacja

Myszarka polna

Mysz polna jest podobna pod względem wielkości i kształtu do myszy domowej. Głowe ma większą, pysk jest zaostrzony, wąsy rzadko ułożone. ozon pokryty łuskami i owłosiony. Charakterystyczna u myszy polnej jest czarna pręga ciągnąca się przez cały grzbiet. Spód myszy biały. Żyje na polach uprawnych, szybko się rozmnaża i wyrządza szkody.

Gdy sprzyjają warunki może rozmnożyć się tak szybko że staje się plagą a deratyzacja jest bardzo trudna i skomplikowana. Tępienie szkodników wymaga doświadczenia i profesjonalizmu.

 

metody trucie myszy

Mysz leśna

Umaszczenie płowo-żółte myszy pozwala jej się ukryć w ściółce leśnej. Pysk jest bardziej zaostrzony niż w myszy domowej, Głowa dość duża, dwubarwny ogon zbliżony do długości ciała. uszy na końcach ciemniejsze, nogi białe.

Mysz jak sama nazwa wskazuje bytuje w lasach. jednak przenosi się na zimę w cieplejsze miejsca, można ją spotkać w pomieszczeniach. Silne tylnie nogi pozwalają myszy skakać po drzewach co też chętnie robi. Pożywia się ziarnami, korzonkami, owocami.

 

 

zwalczanie gryzoni

Mysz domowa - deratyzacja może być konieczna

Mysz domowa jest brawy siwo-sniadej. mierzy 7 do 12 centymatrów. Ciało myszy jest długie, ogon pokryty łuskami które układają się w 180 obrączek. uszy szpiczaste bez sierści.

Gryzoń w szczególności bytuje w domach, piwnicach, strychach, szopach czy garażach.

Mysz domowa jest aktywna głównie nocą kiedy zapada cisza. charakteryzują się bojaźliwością i słysząc najmniejszy hałas ucieka do kryjówki.

 

Gryzonie są zwinne i bardzo szybko poruszają się. Potrafią wspinać się po pionowych rurach i chodzić po linach oraz przewodach np. elektrycznych i telefonicznych. Potrafią podskakiwać, aby dostać się na wyżej położone miejsca i bezpiecznie zeskakiwać z dużych wysokości. Przecisną się przez niewielkie szczeliny– myszy o wysokości około 0,6 cm.

 

Deratyzacja myszy może być skomplikowana ze względu na jej wszędobywalstwo.

 

 

deratyzacja

Nornik zwyczajny - nornik polny 

Nornik zwyczajny, większy niż mysz domowa. Wielkość ciała 11cm, ogon mierzy około 3cm z popielatym spodem. W porównaniu z myszą ma grube ciało, głowa dość szeroka z tępym pyszczkiem. Uszy są mało widoczne, zaokrąglone. Zęby nornika są żółtawe. 

 

Gryzonia spotkać można na polach uprawnych gdzie drąży tunele. Licznie występuje w całej Polce. 

 

Gryzoń niezwykle płodny, samica od marca do jesieni ma 5-6 miotów z każdego 6-12 młodych, które po 8 tygodniach są już dojrzałe. Przez rok z jednej pary może powstać 20 tysięcy norników! 

 

 

DDD Gdańsk Gdańsk, Dezynsekcja Gdynia Gdynia, Deratyzacja Sopot Sopot, Tępienie karaluchów Białogóra Białogóra, Pluskwy Chałupy Chałupy, Karaluchy Dębki Dębki, Odławianie kun Jantar Jantar, Likwidacja gniazd os Jastarnia Jastarnia, Odpluskwienie Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra, DDD Junoszyno Junoszyno, Dezynsekcja Karwia Karwia, Deratyzacja Karwieńskie Błota Karwieńskie Błota, Tępienie karaluchów Kopalino Kopalino, Pluskwy Kuźnica Kuźnica, Karaluchy Lubiatowo Lubiatowo, Odławianie kun Mikoszewo Mikoszewo, Likwidacja gniazd os Mechelinki Mechelinki, Odpluskwienie Ostrowo Ostrowo, DDD Piaski Piaski, Dezynsekcja Puck Puck, Deratyzacja Rewa Rewa, Tępienie karaluchów Rzucewo Rzucewo, Pluskwy Sasino Sasino, Karaluchy Stilo/Osetnik Stilo/Osetnik, Odławianie kun Sztutowo Sztutowo, Likwidacja gniazd os Swarzewo Swarzewo, Odpluskwienie Władysławowo Władysławowo, DDD Wyspa Sobieszewska Wyspa Sobieszewska, Dezynsekcja Braniewo Braniewo, Deratyzacja Elbląg Elbląg, Tępienie karaluchów Gniew Gniew, Pluskwy Wejherowo Wejherowo, Karaluchy Sławutowo Sławutowo, Odławianie kun Kadyny Kadyny, Likwidacja gniazd os Krokowa Krokowa, Odpluskwienie Luzino Luzino, DDD Łapalice Łapalice, Dezynsekcja Malbork Malbork, Deratyzacja Mechowo Mechowo, Tępienie karaluchów Nowy Dwór Gdański Nowy Dwór Gdański, Pluskwy Frombork Frombork, Karaluchy Gniewino Gniewino, Odławianie kun Kartuzy Kartuzy, Likwidacja gniazd os Kościerzyna Kościerzyna, Odpluskwienie Lębork Lębork, DDD Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański, Dezynsekcja Reda Reda, Deratyzacja Rumia Rumia, Tępienie karaluchów Strysza Buda Strysza Buda, Pluskwy Szymbark Szymbark, Karaluchy Tolkmicko Tolkmicko, Odławianie kun Tczew Tczew, Likwidacja gniazd os Żarnowiec Żarnowiec
19 marca 2023
Dezynfekcja to proces usuwania lub zabijania drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy i grzyby, które mogą powodować choroby. Może być stosowana w różnych miejscach, takich jak pomieszczenia mieszkalne, biura, szpitale, restauracje
19 marca 2023
Z przyjemnością przygotowujemy ofertę deratyzacji, która obejmuje kompleksową usługę zwalczania szkodliwych gryzoni, takich jak myszy i szczury, w Państwa obiekcie. Nasze doświadczenie oraz wiedza na temat zwalczania szkodników pozwala nam
19 marca 2023
Dezynsekcja jest procesem, który polega na eliminowaniu szkodników z terenu, w którym żyjemy lub pracujemy. Infestacja szkodników, takich jak karaluchy, mrówki, pluskwy, pchły, kleszcze i inne insekty, może stanowić poważne
dezynsekcja gdańsk
deratyzacja w gdańsku
ozonowanie w gdańsku

deratyzacja dezynfekcja łapanie gryzoni zwalczanie pluskiew pluskwa domowa  deratyzator dezynsekcja pluskwy cena odszczurzanie odpluskwianie dezynfekcja pluskwy firma dezynfekująca usuwanie pluskiew firma deratyzacyjna zwalczanie karaluchów zamgławianie dezynfekcja dezynsekcja a dezynfekcja zwalczanie szczurów zwalczanie pluskwy deratyzacja myszy zwalczanie prusaków zwalczanie insektów dezynsekcja deratyzacja likwidacja pluskiew ozonowanie dezynfekcja likwidacja gryzoni usługi dezynfekcji dezynfekcja mieszkania po zgonie le kosztuje deratyzacja dezynsekcja karaluchy ddd firma dezynfekcja firma dezynfekcja poprzez zamgławianie tępienie szczurów deratyzacja myszy w domu

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

kontakt@pcosolutions.pl

+48 886 313 414

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

© 1995-2021 PCO SOLUTIONS