Zadzwoń do nas!
PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk

Odławianie szkodników chociaż jest traktowane jako deratyzacja, to jednak wymaga doświadczenia oraz wiedzy o odławianiu szkodników.

Jak daleko wywieść złapaną kunę? Gdzie zastawić pułapkę na lisa? Czy kuna jest niebezpieczna? To są podstawowe pytania jakie należy zadać przed odławianiem małych ssaków.

Łapanie kuny, kuna na poddaszu

Kuna - deratyzacja, odławianie

Bardzo zwinne i mądry ssak. Kuna domowa jest zwierzęciem wyrządzającym znaczne szkodny gdy pojawi się na np. poddaszu. Szczególnie niszczy elementy gumowe ( nadgryziona izolacja) oraz okablowanie w samochodach.

Ciąża kuny jest długa i może trwać do 9 miesięcy.

Żywi się małymi gryzoniami, ptakami wraz z ich jajami, i owadami. Dość duży udział w jej diecie mają owoce. W zabudowaniach poluje na szczury i myszy, wyrządza jednak również szkody wśród drobiu.

 

Usługa deratyzacji kuny polega na jej odłowieniu. Samo odłowienie kuny z uwagi na jej inteligencję i instynkt, jest skomplikowane oraz wymaga dużego doświadczenia. Deratyzacja dobrze wykonana daje szybką gwarancję usunięcia szkodnika.

 

dezynsekcja gdańsk
deratyzacja w gdańsku
ozonowanie w gdańsku

© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

kontakt@pcosolutions.pl

+48 886 313 414

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

Dezynfekcja to proces usuwania lub zabijania drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy i grzyby, które mogą powodować choroby. Może być stosowana w różnych miejscach, takich jak pomieszczenia mieszkalne, biura, szpitale, restauracje
Z przyjemnością przygotowujemy ofertę deratyzacji, która obejmuje kompleksową usługę zwalczania szkodliwych gryzoni, takich jak myszy i szczury, w Państwa obiekcie. Nasze doświadczenie oraz wiedza na temat zwalczania szkodników pozwala nam
Dezynsekcja jest procesem, który polega na eliminowaniu szkodników z terenu, w którym żyjemy lub pracujemy. Infestacja szkodników, takich jak karaluchy, mrówki, pluskwy, pchły, kleszcze i inne insekty, może stanowić poważne