Zadzwoń do nas!
PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk

Drobnoustroje są głównym powodem zatruć, alergii oraz wielu chorób jednak tylko niektóre są dla nas zagrożeniem. Szukasz drobnoustrojów? Sprawdź nasz katalog!

skuteczne metody dezysekcji roztoczy

Nosówka - (Febris catarrhalis et nervosa canum)

Nosówka jest wyjątkowo niebezpieczną wirusową bardzo zakaźną, trudno uleczalna i finalnie śmiertelną chorobą różnych gatunków zwierząt (w tym głównie psów), która dodatkowo wikłana jest zakażeniami bakteryjnymi i atakuje układ oddechowy, żołądkowo-jelitowy oraz ośrodkowy układ nerwowy.

 

Zabiegiem pozwalającym usunąć wirus nosówki jest ozonowanie. Rutynowe procedury dezynfekcji są zwykle skuteczne w niszczeniu wirusa w środowisku.

 

Aktualne informacje o koronawirusie 2019-nCoV dostępne są w portalu gov.pl

 

skuteczne metody dezysekcji roztoczy

Koronawirus 2019-nCoV

SARS-CoV-2 jest wirusem osłonkowym, którego genom stanowi jednoniciowe RNA o polarności dodatniej. Każdy wirion SARS-CoV-2 ma kształt zasadniczo kulisty, choć nieco pleomorficzny, o średnicy 60–140 nm. Otoczony jest wyraźnymi wypustkami (ang. spikes) o długości 9–12 nm, nadającymi mu wygląd podobny do korony słonecznej. Na dzień 13 marca 2020 roku przeprowadzono przynajmniej 75 kompletnych analiz genomu izolatów wirusa SARS-CoV-2.

 

 

skuteczne metody dezysekcji roztoczy

Parvoviridae CPV-2 Parwowiroza ( psi tyfus)

Patogen zakaża psy niezależnie od wieku i rasy. Ostry przebieg, wysoka śmiertelność wśród szczeniąt poniżej 6. miesiąca życia oraz nieswoiste objawy sprawiają, że parwowiroza jest uznawana za jedną z najgroźniejszych chorób dotykających psy. Choroba jest wywoływana przez bezotoczkowego wirusa ssDNA. Mimo powszechnej profilaktyki opartej na szczepieniach patogen wciąż stanowi istotne i powszechne zagrożenie.

 

Usuwanie wirusa wywołującego parwowiroze jest stosunkowo proste. Rekomentowaną metodą jest ozonowanie. Dezynfekcja parwowirozy (Parvoviridae CPV-2 Parwowiroza) przy urzyciu metody zamgławiania daje wysoką skuteczność neutralizacji psiego tufusu. Sprawdź parwowirusy!

dezynsekcja gdańsk
deratyzacja w gdańsku
ozonowanie w gdańsku

© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

kontakt@pcosolutions.pl

+48 886 313 414

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

Dezynfekcja to proces usuwania lub zabijania drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy i grzyby, które mogą powodować choroby. Może być stosowana w różnych miejscach, takich jak pomieszczenia mieszkalne, biura, szpitale, restauracje
Z przyjemnością przygotowujemy ofertę deratyzacji, która obejmuje kompleksową usługę zwalczania szkodliwych gryzoni, takich jak myszy i szczury, w Państwa obiekcie. Nasze doświadczenie oraz wiedza na temat zwalczania szkodników pozwala nam
Dezynsekcja jest procesem, który polega na eliminowaniu szkodników z terenu, w którym żyjemy lub pracujemy. Infestacja szkodników, takich jak karaluchy, mrówki, pluskwy, pchły, kleszcze i inne insekty, może stanowić poważne