Zadzwoń do nas!
PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk

Prowadzenie restauracji lub innego punktu gastronomicznego wiąże się z koniecznością sprostania wielu restrykcyjnym wymogom sanitarnym. Dotyczą one zarówno jakości produktów, z których przygotowywane są posiłki, jak i stanu pomieszczeń, gdzie się je serwuje i przygotowuje. W tym zakresie pomocna może okazać się umowa DDD.

Czym jest umowa DDD?

Pod tym tajemniczo brzmiący skrótem kryją się takie słowa, jak:

  • dezynfekcja - jej cele jest usunięcie wirusów, bakterii i grzybów;
  • dezynsekcja - usuwanie insektów, np. popularnych karaluchów;
  • deratyzacja - zwalczanie gryzoni, głównie szczurów.

Umowę zawieramy z właścicielem lokalu gastronomicznego lub osobą upoważnioną do zarządzania nim w imieniu właściciela. Celem zawarcia takiego dokumentu jest zapewnienie Ci możliwości spokojnego prowadzenia działalności gastronomicznej w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Zabezpieczenie lokalu przed tymi szkodnikami wynika z wymogów takich systemów jakości, jak HACCP, GHP, GMP czy regulacji unijnych ISO.

W ramach realizacji umowy DDD wprowadzimy w Twoim lokalu indywidualny program monitorowania oraz zwalczania wymienionych wyżej zagrożeń. Dzięki temu unikniesz przykrej niespodzianki podczas kontroli Sanepidu lub innego upoważnionego organu.

Korzyści z zawarcia umowy DDD?

Przede wszystkim zawarcie tej umowy jest całkowicie dobrowolne. Twoim obowiązkiem będzie jedynie bieżące usuwanie szkodników. W praktyce może to jednak okazać się dużo bardziej kosztowne, aniżeli korzystanie z usług naszej firmy. Interwencyjne usuwanie szkodników wiąże się z nieplanowanymi wydatkami, co może poważnie zdezorganizować Twój budżet na prowadzenie działalności.

W ramach umowy z naszą firmą otrzymujesz przejrzysty harmonogram naszych wizyt kontrolnych wraz z kosztami identyfikacji i usuwania konkretnych szkodników. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu wiemy, jak skutecznie zwalczać wirusy, grzyby, bakterie czy insekty. Dobieramy właściwe preparaty, co znacznie skraca przestój w prowadzeniu działalności w związku z prowadzonymi pracami dezynfekcyjnymi lub dezynsekcyjnymi. Ograniczysz w ten sposób do minimum straty, wynikające z niemożności serwowania posiłków klientom.

W ramach umowy podejmujemy także działania prewencyjne, co zapewni Ci spokój od szkodników na długi czas. Co najważniejsze, zabezpieczymy Twój lokal przed szkodnikami w sposób bezpieczny dla Ciebie i Twoich pracowników. Zminimalizuje to ryzyko wypadku przy pracy w związku z toksycznymi substancjami.

Umowa DDD

Zadzwoń do nas

dezynsekcja gdańsk
deratyzacja w gdańsku
ozonowanie w gdańsku

© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

kontakt@pcosolutions.pl

+48 886 313 414

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

Dezynfekcja to proces usuwania lub zabijania drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy i grzyby, które mogą powodować choroby. Może być stosowana w różnych miejscach, takich jak pomieszczenia mieszkalne, biura, szpitale, restauracje
Z przyjemnością przygotowujemy ofertę deratyzacji, która obejmuje kompleksową usługę zwalczania szkodliwych gryzoni, takich jak myszy i szczury, w Państwa obiekcie. Nasze doświadczenie oraz wiedza na temat zwalczania szkodników pozwala nam
Dezynsekcja jest procesem, który polega na eliminowaniu szkodników z terenu, w którym żyjemy lub pracujemy. Infestacja szkodników, takich jak karaluchy, mrówki, pluskwy, pchły, kleszcze i inne insekty, może stanowić poważne