Zadzwoń do nas!
PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk

Ozonowanie auta to metoda, dzięki której można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, bakterii i wirusów. Utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości w samochodzie jest bardzo ważne. Nie warto o tym zapominać, ponieważ ilość bakterii i wirusów w niesprzątanym aucie potrafi być naprawdę ogromna. Ozonowanie auta jest wysoce skuteczne, dzięki niemu w ciągu około godziny można pozbyć się zanieczyszczeń. Takiego efektu nie można uzyskać przy użyciu bardziej tradycyjnych metod sprzątania, które są bardzo czasochłonne. Ozonowanie auta przebiega zupełnie inaczej, ponieważ jest nastawione przede wszystkim na osiąganie odpowiednich rezultatów w bardzo krótkim czasie. Z tego względu coraz więcej osób decyduje się na tę opcję.

Ozon - czym dokładnie jest?

Ozon to gaz, który składa się z trzech atomów tlenu. Jego występowanie w przyrodzie jest naturalne, ale w przypadku ozonowania auta pozyskuje się go poprzez użycie specjalistycznych detektorów. Użytkowanie auta po zabiegu jest całkowicie bezpieczne. Ozonowanie auta stanowi zatem bardzo wygodne rozwiązanie, z którego można skorzystać w każdym momencie. Ten specjalistyczny zabieg jest wysoce skuteczny i przynosi wiele korzyści m.in.:

  • likwiduje pleśń,
  • eliminuje grzyby, roztocza, drobnoustroje,
  • likwiduje pyłki i nieprzyjemne zapachy.

Dla kogo najlepsze będzie ozonowanie auta? 

Ozonowanie auta to pomysł szczególnie dobry dla alergików. Dzięki niemu nieprzyjemne objawy zostaną ograniczone, co zapewni Ci większy komfort podczas jazdy. Warto jednak chociaż od czasu do czasu przeprowadzić ten zabieg, nawet jeśli nie zmagasz się z żadną alergią. Ozonowanie auta to najlepszy sposób na to, aby korzystać z niego bez obaw o bakterie, wirusy i zanieczyszczenia. Tuż po wykonaniu procesu profesjonalnego ozonowania auta można jak najbardziej zacząć korzystać z niego na nowo. Nie ma zatem żadnych obaw o to, że poddany zabiegowi pojazd będzie przez dłuższy czas całkowicie wyłączony z normalnego użytku.

Postępowanie po zakończeniu procesu ozonowania auta

Po zakończeniu ozonowania, które trwa około godziny, poczujesz charakterystyczny zapach. Jest on efektem ubocznym produktów wykorzystywanych podczas procesu dezynfekcji. Po krótkim czasie zniknie i pozostanie już tylko przyjemna świeżość, warto jednak wywietrzyć auto. Najskuteczniejszym sposobem jest przejażdżka z otwartymi oknami. Nie jest to jednak koniec zadań, jakie warto wykonać po zakończeniu ozonowania auta. Dobrze także wykorzystać inne sposoby na przygotowanie samochodu do powtórnego użytkowania. Należy również odkurzyć dywaniki i przetrzeć tapicerkę, to pomoże szybciej pozbyć się charakterystycznego zapachu.

Jak często ozonować auto?

Ozonowanie auta warto wykonywać chociaż raz w roku. Jeśli jednak używasz auta często, przewozisz w nim zwierzęta, zabieg ten warto powtarzać co kilka miesięcy. Ta możliwość jest jedną z najskuteczniejszych i najwygodniejszych metod na pozbycie się z auta tego, co działa niekorzystnie na zdrowie i komfort jazdy, a nawet życia.

Często konieczność gruntownego czyszczenia samochodu jest przez kierowców pomijana, nie mówiąc już o przeprowadzaniu tego procesu w regularnych odstępach czasu. Warto jednak pamiętać, jak ważną inwestycję w komfort jazdy stanowi ozonowanie auta. To właśnie ono pozwala na zachowanie całego pojazdu w świetnym stanie, co jest także pozytywnym aspektem w razie rozważania ewentualnej sprzedaży.

Ozonowanie auta a czyszczenie tradycyjne

Z pewnością warto zastosować metodę ozonowania auta. Zachowanie czystości i higieny w aucie jest bardzo ważne. Niestety tradycyjne, ręczne oczyszczanie powierzchni w środku nie będzie wystarczająca skuteczne. Ozonowanie auta warto wykonać chociaż raz w roku. Z pewnością poczujesz pozytywne efekty jazdy autem, które zostało odpowiednio oczyszczone. Nie martw się o bakterie, kurz i inne niebezpieczne roztocza, zadbaj o odpowiednią higienę Twoją i pasażerów. Chcesz wykonać skuteczne ozonowanie auta? Skontaktuj się z nami już dziś.

Ozonowanie auta

Zadzwoń do nas

dezynsekcja gdańsk
deratyzacja w gdańsku
ozonowanie w gdańsku

© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

kontakt@pcosolutions.pl

+48 886 313 414

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

Dezynfekcja to proces usuwania lub zabijania drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy i grzyby, które mogą powodować choroby. Może być stosowana w różnych miejscach, takich jak pomieszczenia mieszkalne, biura, szpitale, restauracje
Z przyjemnością przygotowujemy ofertę deratyzacji, która obejmuje kompleksową usługę zwalczania szkodliwych gryzoni, takich jak myszy i szczury, w Państwa obiekcie. Nasze doświadczenie oraz wiedza na temat zwalczania szkodników pozwala nam
Dezynsekcja jest procesem, który polega na eliminowaniu szkodników z terenu, w którym żyjemy lub pracujemy. Infestacja szkodników, takich jak karaluchy, mrówki, pluskwy, pchły, kleszcze i inne insekty, może stanowić poważne