© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

+48 886 313 414

kontakt@pcosolutions.pl

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

deratyzacja dezynfekcja łapanie gryzoni zwalczanie pluskiew pluskwa domowa  deratyzator dezynsekcja pluskwy cena odszczurzanie odpluskwianie dezynfekcja pluskwy firma dezynfekująca usuwanie pluskiew firma deratyzacyjna zwalczanie karaluchów zamgławianie dezynfekcja dezynsekcja a dezynfekcja zwalczanie szczurów zwalczanie pluskwy deratyzacja myszy zwalczanie prusaków zwalczanie insektów dezynsekcja deratyzacja likwidacja pluskiew ozonowanie dezynfekcja likwidacja gryzoni usługi dezynfekcji dezynfekcja mieszkania po zgonie le kosztuje deratyzacja dezynsekcja karaluchy ddd firma dezynfekcja firma dezynfekcja poprzez zamgławianie tępienie szczurów deratyzacja myszy w domu

ozonowanie w gdańsku
deratyzacja w gdańsku
dezynsekcja gdańsk
15 lutego 2021
Czym są owady? Czym naprawdę jest owad? Jeśli pojawia się wątpliwość czy to stworzenie które widzimy jest insektem to na początku wato jest policzyć ilość nóg. Zdecydowana większość owadów posiada
07 stycznia 2021
W magazynach, przedmioty które przechowujemy wymagają stałej ochrony przed uszkodzeniami czy zanieczyszczeniami spowodowanymi działalnością szkodników magazynowych. Do grupy szkodników należą drobnoustroje, roztocze, owady, gryzonie i małe ssaki. Straty spowodowane niszczycielską

Zadzwoń do nas

Ozonowanie auta

Ozonowanie to metoda, dzięki której można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, bakterii i wirusów. Utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości w samochodzie jest bardzo ważne. Nie warto o tym zapominać, ponieważ ilość bakterii i wirusów w niesprzątanym aucie potrafi być naprawdę ogromna. Ozonowanie jest wysoce skuteczne, dzięki niemu w ciągu około godziny można pozbyć się zanieczyszczeń.

Ozon - czym dokładnie jest?

Ozon to gaz, który składa się z trzech atomów tlenu. Jego występowanie w przyrodzie jest naturalne, ale w przypadku ozonowania auta pozyskuje się go poprzez użycie specjalistycznych detektorów. Użytkowanie auta po zabiegu jest całkowicie bezpieczne. Przynosi wiele korzyści m.in.:

  • likwiduje pleśń,
  • eliminuje grzyby, roztocza, drobnoustroje,
  • likwiduje pyłki i nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie to pomysł szczególnie dobry dla alergików. Dzięki niemu nieprzyjemne objawy zostaną ograniczone, co zapewni Ci większy komfort podczas jazdy. Warto jednak chociaż od czasu do czasu przeprowadzić ten zabieg, nawet jeśli nie zmagasz się z żadną alergią. Ozonowanie auta to najlepszy sposób na to, aby korzystać z niego bez obaw o bakterie, wirusy i zanieczyszczenia.

Po zakończeniu ozonowania, które trwa około godziny, poczujesz charakterystyczny zapach. Jest on efektem ubocznym produktów wykorzystywanych podczas procesu dezynfekcji. Po krótkim czasie zniknie i pozostanie już tylko przyjemna świeżość, warto jednak wywietrzyć auto. Najskuteczniejszym sposobem jest przejażdżka z otwartymi oknami. Należy również odkurzyć dywaniki i przetrzeć tapicerkę, to pomoże szybciej pozbyć się charakterystycznego zapachu.

Jak często ozonować auto?

Ozonowanie auta warto wykonywać chociaż raz w roku. Jeśli jednak używasz auta często, przewozisz w nim zwierzęta, zabieg ten warto powtarzać co kilka miesięcy. Ta możliwość jest jedną z najskuteczniejszych i najwygodniejszych metod na pozbycie się z auta tego, co działa niekorzystnie na zdrowie i komfort jazdy, a nawet życia.

Z pewnością warto zastosować metodę ozonowania. Zachowanie czystości i higieny w aucie jest bardzo ważne. Niestety tradycyjne, ręczne oczyszczanie powierzchni w środku nie będzie wystarczająca skuteczne. Ozonowanie auta warto wykonać chociaż raz w roku. Z pewnością poczujesz pozytywne efekty jazdy autem, które zostało odpowiednio oczyszczone. Nie martw się o bakterie, kurz i inne niebezpieczne roztocza, zadbaj o odpowiednią higienę Twoją i pasażerów. Skontaktuj się z nami już dziś.

PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja