PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk

KONTAKT

Dezynsekcja mieszkania czy biura często nazywana truciem robaków jest niezwykle potrzebnym zabiegiem. Wiemy jak bardzo dokuczliwe są karaluchy w mieszkaniu, pluskwy w łóżku, czy rozkruszki w kuchni. Wiemy jakie metody usuwania robaków są najskuteczniejsze i wiemy jak je zastosować. 

PCO Solutions - dezynsekcja

 

 

 

 

 

 

 

 

Żel na prusaki

Metoda żelowania ma również swoje wady, działa miejscowo i tylko wtedy gdy preparat nie jest np. zmyty np. podczas sprzątania. Od aplikacji do efektu mija minimum 3 tygodnie niekiedy więcej . To sprawia iż żelowanie w naszej firmie jest raczej stosowane w celu zabezpieczana lokalu po dezynsekcji właściwej.

Jedną z najczęściej stosowanych metod dezynsekcji w mieszkaniach jest metoda żelowa ponieważ pozwala zachować dyskretność oraz jest w pełni bezpieczne dla mieszkańców, pozwala na zabezpieczanie mieszkania przed prusakami i innymi karaluchami, mrówkami i innymi owadami biegającymi. Zabieg dezynsekcji żelem polega na rozłożeniu w pomieszczeniach małych dawek preparatu którym żywić się będą insekty, to spowoduje ich śmierć. 

Jeśli nie możesz sobie poradzić z insektami w domu, zamów usługę dezynsekcji dobierzemy odpowiednią metodę usuwania owadów i wytępimy je szybko i skutecznie. 

Insekty w mieszkaniu czy firmie to nie jest nic przyjemnego. W naszej pracy niejednokrotnie spotykamy się z życiowymi dramatami które spowodowane są właśnie przez owady które wpędzają naszych klientów w depresje. Jak żyć z pluskwami w łóżku?! Jak normalnie mieszkać z karaluchami w kuchni? Wiemy jak ważna jest nasza praca oraz pod jaką presja są nasi klienci. Dlatego zawsze jesteśmy profesjonalni a nasze usługi cechują się 100% skutecznością. Pocieszający jest fakt iż większość owadów można spotkać w zadbanych domach tak samo często jak w tych mniej czystych. Wiemy że niechciane owady w domu to wstydliwy problem wielu ludzi, dlatego nasze usługi są dyskretne. 

Zamgławianie termiczne - insekty w wentylacji

Zamgławianie termiczne to specjalistyczny zabieg który stosujemy z powodzeniem w większej kubaturze bądź w miejscach niedostępnych (kanały wentylacyjne etc.) Tworzymy mgłę w której rozpuszczony jest preparat, mgła przenosi się na duże odległości dzięki temu możemy rozprowadzić insektycyd w szybie wentylacyjnym, silosie, kanalizacji bez większego problemu. Metoda jest niezwykle przydatna gdy zabieg musi być wykonany na całej powierzchni i musi być „na sucho” ( dezynsekcja biblioteki, usuwanie insektów w sklepach etc.) . 

Zamgławianie ULV - skuteczna metoda dezynsekcji

Aby nie moczyć powierzchni stosujemy zamgławianie ULV które stosujemy w większości zabiegów ponieważ metoda ta nie moczy powierzchni jedynie delikatnie zwilża (wygląda jak para na lustrze po kąpieli), niewątpliwą zaletą tej metody jest jej zasięg, Krople są tak małe iż potrafią unosić się w powietrzu, pozwala nam to dotrzeć do najmniejszych zakamarków. Dzięki zamgławianiu ULV, możemy pokryć 100% powierzchni co przekłada się na szybkość i skuteczność zabiegu dezynsekcji.

Oprysk - dezynsekcja na mokro

Wadą oprysku grubokroplistego jest zmoczenie powierzchni opryskiwanej wiec nie możemy zastosować tej metody wszędzie. 

Kolejnym sposobem dezynsekcji jest oprysk grubokroplisty który polega na rozprowadzeniu insektycydów (środek owadobójczy) przy użyciu opryskiwacza. Metoda jest skuteczna oraz przy użyciu sprawdzonych preparatów zabezpiecza lokal na kilka miesięcy. Wykorzystujemy ją głównie w zabiegach zwalczania pluskiew, karaczanów (prusak, karaczan wschodni) oraz ptaszyńca. 

Ozonowanie pluskiew

Dezynsekcja ozonem to jedna z metod fumigacji pomieszczeń stosujemy tą metodę w przypadku pluskiew gdy wykazują odporność na preparaty. Polega na wytworzeniu cząsteczek ozonu które przy odpowiednim stężeniu uśmiercają każdą postać pluskwy oraz neutralizują jaja pluskiew. Metoda ta wymaga bardzo dużego stężenia ozonu, którego nie można osiągnąć przy użyciu popularnych domowych i komercyjnych generatorów ozonu. 

Pco Solutions oferuje wszystkie metody dezynsekcji opisane powyżej. Nasze usługi są objęte gwarancją skuteczności oraz ubezpieczeniem. 
Każdy zabieg dezynsekcji wymaga doświadczonego technika który na miejscu ustali punkty krytyczne dla danego rodzaju insektów. 

DDD Gdańsk Gdańsk, Dezynsekcja Gdynia Gdynia, Deratyzacja Sopot Sopot, Tępienie karaluchów Białogóra Białogóra, Pluskwy Chałupy Chałupy, Karaluchy Dębki Dębki, Odławianie kun Jantar Jantar, Likwidacja gniazd os Jastarnia Jastarnia, Odpluskwienie Jastrzębia Góra Jastrzębia Góra, DDD Junoszyno Junoszyno, Dezynsekcja Karwia Karwia, Deratyzacja Karwieńskie Błota Karwieńskie Błota, Tępienie karaluchów Kopalino Kopalino, Pluskwy Kuźnica Kuźnica, Karaluchy Lubiatowo Lubiatowo, Odławianie kun Mikoszewo Mikoszewo, Likwidacja gniazd os Mechelinki Mechelinki, Odpluskwienie Ostrowo Ostrowo, DDD Piaski Piaski, Dezynsekcja Puck Puck, Deratyzacja Rewa Rewa, Tępienie karaluchów Rzucewo Rzucewo, Pluskwy Sasino Sasino, Karaluchy Stilo/Osetnik Stilo/Osetnik, Odławianie kun Sztutowo Sztutowo, Likwidacja gniazd os Swarzewo Swarzewo, Odpluskwienie Władysławowo Władysławowo, DDD Wyspa Sobieszewska Wyspa Sobieszewska, Dezynsekcja Braniewo Braniewo, Deratyzacja Elbląg Elbląg, Tępienie karaluchów Gniew Gniew, Pluskwy Wejherowo Wejherowo, Karaluchy Sławutowo Sławutowo, Odławianie kun Kadyny Kadyny, Likwidacja gniazd os Krokowa Krokowa, Odpluskwienie Luzino Luzino, DDD Łapalice Łapalice, Dezynsekcja Malbork Malbork, Deratyzacja Mechowo Mechowo, Tępienie karaluchów Nowy Dwór Gdański Nowy Dwór Gdański, Pluskwy Frombork Frombork, Karaluchy Gniewino Gniewino, Odławianie kun Kartuzy Kartuzy, Likwidacja gniazd os Kościerzyna Kościerzyna, Odpluskwienie Lębork Lębork, DDD Pruszcz Gdański Pruszcz Gdański, Dezynsekcja Reda Reda, Deratyzacja Rumia Rumia, Tępienie karaluchów Strysza Buda Strysza Buda, Pluskwy Szymbark Szymbark, Karaluchy Tolkmicko Tolkmicko, Odławianie kun Tczew Tczew, Likwidacja gniazd os Żarnowiec Żarnowiec
19 marca 2023
Dezynfekcja to proces usuwania lub zabijania drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy i grzyby, które mogą powodować choroby. Może być stosowana w różnych miejscach, takich jak pomieszczenia mieszkalne, biura, szpitale, restauracje
19 marca 2023
Z przyjemnością przygotowujemy ofertę deratyzacji, która obejmuje kompleksową usługę zwalczania szkodliwych gryzoni, takich jak myszy i szczury, w Państwa obiekcie. Nasze doświadczenie oraz wiedza na temat zwalczania szkodników pozwala nam
19 marca 2023
Dezynsekcja jest procesem, który polega na eliminowaniu szkodników z terenu, w którym żyjemy lub pracujemy. Infestacja szkodników, takich jak karaluchy, mrówki, pluskwy, pchły, kleszcze i inne insekty, może stanowić poważne
dezynsekcja gdańsk
deratyzacja w gdańsku
ozonowanie w gdańsku

deratyzacja dezynfekcja łapanie gryzoni zwalczanie pluskiew pluskwa domowa  deratyzator dezynsekcja pluskwy cena odszczurzanie odpluskwianie dezynfekcja pluskwy firma dezynfekująca usuwanie pluskiew firma deratyzacyjna zwalczanie karaluchów zamgławianie dezynfekcja dezynsekcja a dezynfekcja zwalczanie szczurów zwalczanie pluskwy deratyzacja myszy zwalczanie prusaków zwalczanie insektów dezynsekcja deratyzacja likwidacja pluskiew ozonowanie dezynfekcja likwidacja gryzoni usługi dezynfekcji dezynfekcja mieszkania po zgonie le kosztuje deratyzacja dezynsekcja karaluchy ddd firma dezynfekcja firma dezynfekcja poprzez zamgławianie tępienie szczurów deratyzacja myszy w domu

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

kontakt@pcosolutions.pl

+48 886 313 414

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

© 1995-2021 PCO SOLUTIONS