© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

+48 886 313 414

kontakt@pcosolutions.pl

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

deratyzacja dezynfekcja łapanie gryzoni zwalczanie pluskiew pluskwa domowa  deratyzator dezynsekcja pluskwy cena odszczurzanie odpluskwianie dezynfekcja pluskwy firma dezynfekująca usuwanie pluskiew firma deratyzacyjna zwalczanie karaluchów zamgławianie dezynfekcja dezynsekcja a dezynfekcja zwalczanie szczurów zwalczanie pluskwy deratyzacja myszy zwalczanie prusaków zwalczanie insektów dezynsekcja deratyzacja likwidacja pluskiew ozonowanie dezynfekcja likwidacja gryzoni usługi dezynfekcji dezynfekcja mieszkania po zgonie le kosztuje deratyzacja dezynsekcja karaluchy ddd firma dezynfekcja firma dezynfekcja poprzez zamgławianie tępienie szczurów deratyzacja myszy w domu

ozonowanie w gdańsku
deratyzacja w gdańsku
dezynsekcja gdańsk
15 lutego 2021
Czym są owady? Czym naprawdę jest owad? Jeśli pojawia się wątpliwość czy to stworzenie które widzimy jest insektem to na początku wato jest policzyć ilość nóg. Zdecydowana większość owadów posiada
07 stycznia 2021
W magazynach, przedmioty które przechowujemy wymagają stałej ochrony przed uszkodzeniami czy zanieczyszczeniami spowodowanymi działalnością szkodników magazynowych. Do grupy szkodników należą drobnoustroje, roztocze, owady, gryzonie i małe ssaki. Straty spowodowane niszczycielską

Zadzwoń do nas

dobra fima
gdańsk wirusy
usuwanie wirusów gdańsk
PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja

Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja
Gdynia

Dezynsekcja Gdynia - profesjonalne usługi

PCO Solutions to nowoczesny zakład DDD, w którym od wielu lat zajmujemy się profesjonalnymi usługami dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Obecność insektów, pasożytów lub grzybów w miejscu pracy jest zjawiskiem problematycznym i niebezpiecznym - Pest Control Operations dokona odpowiednich zabiegów, aby poradzić sobie z tym problemem w sposób fachowy i trwały. Współpracujemy z małymi oraz dużymi firmami i oferujemy szeroki zakres kompleksowych usług, które dopasują się do każdej przestrzeni.

Metody dezynsekcji i dezynfekcji Gdynia

Dzięki procedurze znanej jako zamgławianie termiczne, którą stosujemy, substancje czynne docierają do wszelkich zakamarków obszaru. To ulepszona wersja tradycyjnego oprysku - dzięki konsystencji substancji aktywnej proces ten przebiega sprawnie, precyzyjnie i ze stuprocentową skutecznością. Mgła generowana za pomocą specjalistycznego sprzętu długo unosi się w powietrzu i zapewnia optymalny efekt. Przy użyciu tej metody można pozbyć się owadów, drobnoustrojów oraz grzybów.

Innym sposobem jest ozonowanie, przy którym użycie chemii nie będzie koniecznością. Ozon jako gaz posiada różnorodne właściwości, na przykład utleniające czy biobójcze, dzięki nim usuwane są bakterie i wirusy. Jest przyjazny dla środowiska, a po jego użyciu można powrócić do odkażonej przestrzeni w krótkim czasie. Dezynsekcja i dezynfekcja w Gdyni dzięki naszym usługom jest w pełni dostosowana do potrzeb klienta i wykonana w pełni profesjonalnie.

Jak poradzić sobie ze szkodnikami? Deratyzacja Gdynia

Podejmujemy się także deratyzacji, znanej również jako odszczurzanie lub zwalczanie gryzoni. Oprócz poradzenia sobie z problemem od ręki, w PCO Solutions oferujemy również efektywny monitoring gryzoni - tak zwaną kontrolę populacji. Koszty związane z tego rodzaju usługą zostają zredukowane dzięki elektronicznemu przetwarzaniu danych o urządzeniach. System zabezpieczenia pracuje bezustannie.

Oferujemy również profesjonalne szkolenia dla pracowników albo osób indywidualnych związane z dezynfekcją, dezynsekcją oraz deratyzacją. Możliwy jest również audyt wewnętrzny - lista pytań umożliwi sprawną kontrolę. Nasi fachowcy odpowiedzą na wszelkie pytania i udzielą potrzebnych konsultacji, bez względu na to, z jakim problemem się mierzysz i jakich rozwiązań poszukujesz. Oferowane przez naszą firmę usługi są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także dla Twojej kieszeni.