Zadzwoń do nas!
PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk

Metody dezynfekcji

Zamgławianie termiczne

Jest to metoda aplikacji środków do dezynsekcji i dezynfekcji w postaci pary. Ciecz robocza nagrzewana jest do temperatury powodującej parowanie, by tuż po opuszczeniu wylotu zamgławiacza ochłodzić się i skondensować. Dzięki temu „mgła” doskonale rozprowadza się w powietrzu na otwartych przestrzeniach i osiada na roślinności, ścianach, innych powierzchniach nie mocząc ich.

Zamgławianie ULV

Zamgławianie ULV (ang. Ultra Low Volume), inaczej nazwane zamgławianiem „na zimno”, jest metodą aplikacji środków  dezynfekcyjnych przy pomocy zamgławiacza ultra niskoobjętościowego.

Specjalistyczne urządzenie wydmuchuje środki chemiczne przez specjalną dyszę, wytwarzając mikroskopijnych rozmiarów krople (od 10 do 100 μm). Są one tak małe, że przy odpowiednich warunkach unoszą się przez długi czas w powietrzu i zachowują podobnie do gazu lub pary, wizualnie przypominając mgłę.

Dezynsekcja, jak i dezynfekcja wykonana tym sposobem sprawia, że preparaty owadobójcze lub odkażające docierają do większości zakamarków, pokrywając jednocześnie duże powierzchnie.

Oprysk grubokroplisty

Oprysk grubokroplisty to metoda niskociśnieniowego rozpylenia dezynfektantu  przy użyciu specjalistycznego opryskiwacza. Jest to najbardziej popularna oraz najmniej skuteczna metoda wykorzystywana w zabiegach dezynfekcji. Należy podkreślić, że dezynfekcja przy użyciu opryskiwaczy wymaga doświadczenia. Zbyt obfity i nieuważny oprysk może doprowadzić do powstania zacieków lub zalania delikatnych elementów (np. elektronika, podłoga).

Dezynfekcja

 

PCO jest w ścisłej czołówce najlepszych firm na rynku które oferują usługi dezynfekcji obiektowej w Polsce.

Każda metoda dezynfekcji którą wdrożyliśmy posiada certyfikaty oraz badania nad skutecznością. Dzięki temu wiemy jak skutecznie i bezpiecznie dezynfekować.

 Znamy i stosujemy wytyczne ECDC i WHO oraz skrupulatnie monitorujemy najnowsze badania pozwalające nam działać według zawsze aktualnych trendów. Wystawiamy certyfikaty i zaświadczenia po wykonaniu zlecenia. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie dezynfekcji.

 

dezynsekcja gdańsk
deratyzacja w gdańsku
ozonowanie w gdańsku

© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

kontakt@pcosolutions.pl

+48 886 313 414

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

Dezynfekcja to proces usuwania lub zabijania drobnoustrojów, takich jak bakterie, wirusy i grzyby, które mogą powodować choroby. Może być stosowana w różnych miejscach, takich jak pomieszczenia mieszkalne, biura, szpitale, restauracje
Z przyjemnością przygotowujemy ofertę deratyzacji, która obejmuje kompleksową usługę zwalczania szkodliwych gryzoni, takich jak myszy i szczury, w Państwa obiekcie. Nasze doświadczenie oraz wiedza na temat zwalczania szkodników pozwala nam
Dezynsekcja jest procesem, który polega na eliminowaniu szkodników z terenu, w którym żyjemy lub pracujemy. Infestacja szkodników, takich jak karaluchy, mrówki, pluskwy, pchły, kleszcze i inne insekty, może stanowić poważne