© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

+48 886 313 414

kontakt@pcosolutions.pl

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

deratyzacja dezynfekcja łapanie gryzoni zwalczanie pluskiew pluskwa domowa  deratyzator dezynsekcja pluskwy cena odszczurzanie odpluskwianie dezynfekcja pluskwy firma dezynfekująca usuwanie pluskiew firma deratyzacyjna zwalczanie karaluchów zamgławianie dezynfekcja dezynsekcja a dezynfekcja zwalczanie szczurów zwalczanie pluskwy deratyzacja myszy zwalczanie prusaków zwalczanie insektów dezynsekcja deratyzacja likwidacja pluskiew ozonowanie dezynfekcja likwidacja gryzoni usługi dezynfekcji dezynfekcja mieszkania po zgonie le kosztuje deratyzacja dezynsekcja karaluchy ddd firma dezynfekcja firma dezynfekcja poprzez zamgławianie tępienie szczurów deratyzacja myszy w domu

ozonowanie w gdańsku
deratyzacja w gdańsku
dezynsekcja gdańsk
15 February 2021
Czym są owady? Czym naprawdę jest owad? Jeśli pojawia się wątpliwość czy to stworzenie które widzimy jest insektem to na początku wato jest policzyć ilość nóg. Zdecydowana większość owadów posiada
07 January 2021
W magazynach, przedmioty które przechowujemy wymagają stałej ochrony przed uszkodzeniami czy zanieczyszczeniami spowodowanymi działalnością szkodników magazynowych. Do grupy szkodników należą drobnoustroje, roztocze, owady, gryzonie i małe ssaki. Straty spowodowane niszczycielską

Zadzwoń do nas

Umowa DDD

Prowadzenie restauracji lub innego punktu gastronomicznego wiąże się z koniecznością sprostania wielu restrykcyjnym wymogom sanitarnym. Dotyczą one zarówno jakości produktów, z których przygotowywane są posiłki, jak i stanu pomieszczeń, gdzie się je serwuje i przygotowuje. W tym zakresie pomocna może okazać się umowa DDD.

Czym jest umowa DDD?

Pod tym tajemniczo brzmiący skrótem kryją się takie słowa, jak:

  • dezynfekcja - jej cele jest usunięcie wirusów, bakterii i grzybów;
  • dezynsekcja - usuwanie insektów, np. popularnych karaluchów;
  • deratyzacja - zwalczanie gryzoni, głównie szczurów.

Umowę zawieramy z właścicielem lokalu gastronomicznego lub osobą upoważnioną do zarządzania nim w imieniu właściciela. Celem zawarcia takiego dokumentu jest zapewnienie Ci możliwości spokojnego prowadzenia działalności gastronomicznej w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Zabezpieczenie lokalu przed tymi szkodnikami wynika z wymogów takich systemów jakości, jak HACCP, GHP, GMP czy regulacji unijnych ISO.

W ramach realizacji umowy DDD wprowadzimy w Twoim lokalu indywidualny program monitorowania oraz zwalczania wymienionych wyżej zagrożeń. Dzięki temu unikniesz przykrej niespodzianki podczas kontroli Sanepidu lub innego upoważnionego organu.

Korzyści z zawarcia umowy DDD?

Przede wszystkim zawarcie tej umowy jest całkowicie dobrowolne. Twoim obowiązkiem będzie jedynie bieżące usuwanie szkodników. W praktyce może to jednak okazać się dużo bardziej kosztowne, aniżeli korzystanie z usług naszej firmy. Interwencyjne usuwanie szkodników wiąże się z nieplanowanymi wydatkami, co może poważnie zdezorganizować Twój budżet na prowadzenie działalności.

W ramach umowy z naszą firmą otrzymujesz przejrzysty harmonogram naszych wizyt kontrolnych wraz z kosztami identyfikacji i usuwania konkretnych szkodników. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu wiemy, jak skutecznie zwalczać wirusy, grzyby, bakterie czy insekty. Dobieramy właściwe preparaty, co znacznie skraca przestój w prowadzeniu działalności w związku z prowadzonymi pracami dezynfekcyjnymi lub dezynsekcyjnymi. Ograniczysz w ten sposób do minimum straty, wynikające z niemożności serwowania posiłków klientom.

W ramach umowy podejmujemy także działania prewencyjne, co zapewni Ci spokój od szkodników na długi czas. Co najważniejsze, zabezpieczymy Twój lokal przed szkodnikami w sposób bezpieczny dla Ciebie i Twoich pracowników. Zminimalizuje to ryzyko wypadku przy pracy w związku z toksycznymi substancjami.

PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk