© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

+48 886 313 414

kontakt@pcosolutions.pl

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

deratyzacja dezynfekcja łapanie gryzoni zwalczanie pluskiew pluskwa domowa  deratyzator dezynsekcja pluskwy cena odszczurzanie odpluskwianie dezynfekcja pluskwy firma dezynfekująca usuwanie pluskiew firma deratyzacyjna zwalczanie karaluchów zamgławianie dezynfekcja dezynsekcja a dezynfekcja zwalczanie szczurów zwalczanie pluskwy deratyzacja myszy zwalczanie prusaków zwalczanie insektów dezynsekcja deratyzacja likwidacja pluskiew ozonowanie dezynfekcja likwidacja gryzoni usługi dezynfekcji dezynfekcja mieszkania po zgonie le kosztuje deratyzacja dezynsekcja karaluchy ddd firma dezynfekcja firma dezynfekcja poprzez zamgławianie tępienie szczurów deratyzacja myszy w domu

ozonowanie w gdańsku
deratyzacja w gdańsku
dezynsekcja gdańsk
15 February 2021
Czym są owady? Czym naprawdę jest owad? Jeśli pojawia się wątpliwość czy to stworzenie które widzimy jest insektem to na początku wato jest policzyć ilość nóg. Zdecydowana większość owadów posiada
07 January 2021
W magazynach, przedmioty które przechowujemy wymagają stałej ochrony przed uszkodzeniami czy zanieczyszczeniami spowodowanymi działalnością szkodników magazynowych. Do grupy szkodników należą drobnoustroje, roztocze, owady, gryzonie i małe ssaki. Straty spowodowane niszczycielską

Cenimy sobie profesjonalizm, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Często pracujemy w niestandardowych porach, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się dokładnym oczyszczeniem danej przestrzeni, bez konieczności przerywania np. pracy firmy. Komfort i zadowolenie naszych klientów są dla nas najważniejsze, dlatego jeżeli potrzebujesz deratyzacji, dezynsekcji czy dezynfekcji w Gdańsku, to zapraszamy do kontaktu. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych preparatów, które są śmiertelne dla małych “nieproszonych gości”, ale bezpieczne dla ludzi. Oferujemy także dezynfekcję w Gdańsku, również w zakresie koronawirusa.

 

Deratyzacja Gdańsk

 

Obecność nieproszonych gryzoni jest szczególnie problematyczna, ponieważ te nie tylko przenoszą różnego rodzaju choroby, ale jednocześnie potrafią uszkodzić meble, pudełka, tkaniny i nie tylko. Nasi specjaliści korzystają z rozwiązań, dzięki którym deratyzacja (Gdańsk) nie potrwa długo, a zapewni świetne efekty.

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszego katalogu insektów

 

Jeżeli zastanawiasz się, czy oferowana dezynsekcja w Gdańsku dotyczy stworzeń, które pojawiły się w danym obiekcie, to serdecznie zapraszamy do sprawdzenia informacji w zakładce KATALOG SZKODNIKÓW. Możemy również pomóc w ich rozpoznaniu, jeśli klient nie jest pewny, z jakim konkretnie problemem się boryka. W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

"Usługa odkażania od początku do końca stała na najwyższym poziomie. Z pracy tego wykonawcy jestem bardzo zadowolona, ponieważ do zadania podszedł z ogromnym zaangażowaniem. Generalnie nie miałam do czego się doczepić, chociaż cena usługi mogła być nieco niższa, jednak za jakość się płaci. Polecam, bo lepszego wykonawcy w okolicy na pewno nie znajdziecie. Telefon do kontaktu zapisuję."\

12.05.2021, Pamela W.

ocena 5/5

"Potrzebowałem specjalisty od zwalczania kun, ponieważ zwierzęta te od jakiegoś czasu skutecznie niszczyły strych w moim domu, a domowe sposoby walki z nieproszonymi gośćmi nie przyniosły oczekiwanych efektów. Ten wykonawca doskonale wiedział, jak pozbyć się intruzów, a zastosowane metody okazały się bardzo skuteczne."

 

 

08.05.2021, Adrian , Kartuzy

ocena 5/5

ocena 5/5

"Profesjonalnie przeprowadzona usługa zwalczania szczurów. Panowie kompetetni, wyposażeni w odpowiedni sprzęt i narzędzia do usuwania gryzoni. Rozstawili jakieś pułapki, które chyba przyniosły dobre efekty, bo szczury zniknęły. Cena? Bardzo przystępna. Firma jak najbardziej godna zarekomendowania."

 

 

06.05.2021, Andrea , Kamienna Góra, Gdynia

ocena 5/5

"Dzień dobry. Zamówiłem usługę do domu mojej babci, ponieważ zauważyła insekty w kuchni. Panowie szybko pozbyli się tego problemu, dokładnie wyczyścili pomieszczenie z karaczanów. Wszystko wytłumaczyli, jak to będzie przebiegało i jakich metod będą używać. Babcia jest bardzo zadowlona i prosiła żebym podziękował w jej imieniu."

 

21.06.2021, J. , Wejherowo

 

ocena 5/5

"To niewątpliwie serwis dezynfekcji z prawdziwego zdarzenia. Sprawa była pilna, a ten wykonawca nie miał problemu z wolnym terminem. Na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia, usługę wykonał sumiennie i odpowiedzialnie, a cena fachowo wykonanego zadania w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecam każdemu w potrzebie."

23.05.2021, J. , Grabówek

 

ocena 5/5

"Po wizycie techników mam bardzo pozytywne odczucia, panowie bardzo szybko zajeli się wykonaniem swojej pracy, na prawdę cała wizyta nie trwała zbyt długo. Później czekałam tylko na efekty bo w dzień i tak nie widać różnicy, ta mała szarańcza wychodzi tylko nocą. Do dziś nie zobaczyłam jeszcze żadnego więc polecam zwalczanie karaluchów przez tą firmę."

 

 

21.05.2021, Florencja B. , Dzielnica Zachodnia

ocena 5/5

Opinie o nas:

Sprawdź opinie!

Ozonowanie

 

Zastosowanie metody ozonowania pozwala usunąć niepożądane zapachy, zabić bakterie czy zneutralizować wirusy. 

Zabieg ozonowania jest to skuteczna dezynfekcja, dezodoryzacja pomieszczeń.

ozonowanie, dezynfekcja ozonem, ozonowanie wirusów

Dezynsekcja

 

Zabieg dezynsekcji to nie tylko trucie robaków, to przede wszystkim zabezpieczenie lokalu przed pojawieniem się nowych insektów przy jednoczesnej eksterminacji obecnych insektów.

zabieg dezynsekcji

Deratyzacja

 

Deratyzacja to skuteczne zwalczanie gryzoni. Oprócz zwalczania ważna jest kontrola populacji, wraz z aktywnym monitoringiem gryzoni. 

 

deratyzacja w gdańsku gdynii

Audyt biologa terenowego

 

Procedura audytu wewnętrznego jest jednym z elementów wymaganych przez system HACCP. Lista kontrolna zawierająca pytania doskonale sprawdza się jako skuteczne narzędzie kontroli wewnętrznej.

 

audyty, analiza zagrożeń biologicznych

Szkolenia

 

Prowadzimy szkolenia dla pracowników oraz osób indywidualnych poświęcone tematyce ozonowania, dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji w Gdańsku.

szkolenia dezynsekcja, kurs deratyzacja
dezynfekcja w gdańsku

Dezynfekcja

 

Skuteczna dezynfekcja wymaga wiedzy oraz doświadczenia. Pracownicy PCO posiadają eksperckie szkolenia oraz wieloletnią praktykę w dezynfekcji pomieszczeń

Dla naszych klientów świadczymy usługi:

Doświadczenie DDD

Dzięki elektronicznemu zbieraniu i przetwarzaniu danych o urządzeniach, redukujemy koszty związane z monitoringiem szkodników a aktywny system zabezpieczenia pracuje 24/7.

zabezpiecenie lokalu przed szkodnikami sanepid

Wybierając naszą Firmę, nie musisz się martwić o szkodniki w lokalu, zapewnimy Tobie profesjonalny serwis.

Pracownicy PCO to wyszkoleni i wykwalifikowani pracownicy DDD

ozonowanie dezynfekcja gdańsk

Profesjonalny serwis DDD

deratyzacja w pomorskim

Mniejsze koszty umowy z firmą DDD

Nasze wieloletnie doświadczenie w zabezpieczeniu przed szkodnikami pozwala w pełni zabezpieczyć Państwa obiekt przed niechcianymi szkodnikami.

Dlaczego warto wybrać Pco Solutions?

Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja Gdańsk

W PCO Solutions wyznajemy ideę że dobra firma powinna posiadać rozwiązania, które będą skuteczne. Naszym celem jest dostarczanie usług dostosowanych do potrzeb klienta w opłacalny i przyjazny dla środowiska sposób. Dezynfekcja, dezynsekcja czy deratyzacja powinna być wykonana profesjonalnie.

0

Wiedza i doświadczenie w zwalczaniu pluskiew

Usuń pluskwy i nie daj się więcej ugryźć


Skuteczne zwalczanie pluskiew

Kompleksowa oferta DDD dla małych i dużych firm

Eliminuj owady i gryzonie z ekspertem


Usługi DDD dla Firm

Chroń swój dom przed szkodnikami dzięki całorocznemu programowi zwalczania szkodników.

 

Lokalni eksperci ds. zwalczania szkodników


Pomorski Serwis DDD 24/7

PLUSKWY

zwalczanie pluskw dezynsekcja na pluskwy

FIRMA

deratyzacja firma gdańsk

DOM

Dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja w gdańsk gdynia sopot
PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk