© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

+48 886 313 414

kontakt@pcosolutions.pl

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

deratyzacja dezynfekcja łapanie gryzoni zwalczanie pluskiew pluskwa domowa  deratyzator dezynsekcja pluskwy cena odszczurzanie odpluskwianie dezynfekcja pluskwy firma dezynfekująca usuwanie pluskiew firma deratyzacyjna zwalczanie karaluchów zamgławianie dezynfekcja dezynsekcja a dezynfekcja zwalczanie szczurów zwalczanie pluskwy deratyzacja myszy zwalczanie prusaków zwalczanie insektów dezynsekcja deratyzacja likwidacja pluskiew ozonowanie dezynfekcja likwidacja gryzoni usługi dezynfekcji dezynfekcja mieszkania po zgonie le kosztuje deratyzacja dezynsekcja karaluchy ddd firma dezynfekcja firma dezynfekcja poprzez zamgławianie tępienie szczurów deratyzacja myszy w domu

ozonowanie w gdańsku
deratyzacja w gdańsku
dezynsekcja gdańsk
15 February 2021
Czym są owady? Czym naprawdę jest owad? Jeśli pojawia się wątpliwość czy to stworzenie które widzimy jest insektem to na początku wato jest policzyć ilość nóg. Zdecydowana większość owadów posiada
07 January 2021
W magazynach, przedmioty które przechowujemy wymagają stałej ochrony przed uszkodzeniami czy zanieczyszczeniami spowodowanymi działalnością szkodników magazynowych. Do grupy szkodników należą drobnoustroje, roztocze, owady, gryzonie i małe ssaki. Straty spowodowane niszczycielską
Śpieszek dezynsekcja

Gdzie można spotkać śpieszka pospowitego - występowanie śpieszka pospolitego

Pierwotnie występował na polach i łąkach Azji Wshodniej. W Europie pojawił się wraz z rozwojem transportu i zaaklimatyzował się w szklarniach, domach, magazynach, często zwalczany, jest rzadko spotykany.

Śpieszek pospolity jest owadem prowadzącym nocny tryb życia. Aby przeprowadzić skuteczną dezynsekcje warto na początku odnaleźć dorosłe osobniki które chowają się w zakamarkach jak, przy rurach grzewczych, pod parapetami, pod liścmi etc. Usuwanie owada (dezynsekcja) jest dość prosta i wymaga jednego zabiegu. Razem z nami pozbędą się Państwo szkodników skuteczne. Zapraszamy do kontaktu z profesjonalną firmą DDD!

usuwanie zwalczanie śpieszka pospolitego

Rozwój owada - zwalczanie szkodników.

Samice składają jaja do ziemi, uprzednio wywiercając w nim otwór swoim długim pukładełkiem. Larwy wraz z dorosłymi osobnikami są wielożerne. Objadają liście i pędy roślin uprawnych oraz ozdobnych. Żywią się również drobnymi bezkręgowcami. Rozwój jednego pokolenia śpieszka cieplarnianego wynosi 6 miesięcy.

zwalczanie śpieszka konika polnego

Śpieszek cieplarniany - szkodnik czy owad pożyteczny? Dezynsekcja nie zawsze będzie konieczna.

Śpieszek usuwanie

Ciężko jednoznacznie określić czy jest pożyteczny. Według opinii hodowców żywi się wszystkim a to go stawia na pozycji szkodnika. Jednak pojawiają się opinię mówiące o tym iż zjada wyłącznie mszyce a to zdecydowanie cecha owadów pożytecznych.

Cechy śmieszka cieplarnianego.

Owad o długości do 19mm. W ubarwieniu dominuje kolor jasnobrązowy, posiada brunatne plamy oraz pierścienie w tym kolorze. Śpieszki nie posiadają skrzydeł, ale mają dobrze rozwinięte tylne nogi. Masywnym tylnym odnóżą, mogą w jednym skoku pokonać odległość 1,5m. 

PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk