© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

+48 886 313 414

kontakt@pcosolutions.pl

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

deratyzacja dezynfekcja łapanie gryzoni zwalczanie pluskiew pluskwa domowa  deratyzator dezynsekcja pluskwy cena odszczurzanie odpluskwianie dezynfekcja pluskwy firma dezynfekująca usuwanie pluskiew firma deratyzacyjna zwalczanie karaluchów zamgławianie dezynfekcja dezynsekcja a dezynfekcja zwalczanie szczurów zwalczanie pluskwy deratyzacja myszy zwalczanie prusaków zwalczanie insektów dezynsekcja deratyzacja likwidacja pluskiew ozonowanie dezynfekcja likwidacja gryzoni usługi dezynfekcji dezynfekcja mieszkania po zgonie le kosztuje deratyzacja dezynsekcja karaluchy ddd firma dezynfekcja firma dezynfekcja poprzez zamgławianie tępienie szczurów deratyzacja myszy w domu

ozonowanie w gdańsku
deratyzacja w gdańsku
dezynsekcja gdańsk
15 February 2021
Czym są owady? Czym naprawdę jest owad? Jeśli pojawia się wątpliwość czy to stworzenie które widzimy jest insektem to na początku wato jest policzyć ilość nóg. Zdecydowana większość owadów posiada
07 January 2021
W magazynach, przedmioty które przechowujemy wymagają stałej ochrony przed uszkodzeniami czy zanieczyszczeniami spowodowanymi działalnością szkodników magazynowych. Do grupy szkodników należą drobnoustroje, roztocze, owady, gryzonie i małe ssaki. Straty spowodowane niszczycielską


Oddychające płucami kręgowce żyjące głównie na lądzie, niektóre w morzach, nieliczne potrafią latać; prawie wszystkie są żyworodne, a ich młode odżywiają się mlekiem matki.

Sprawdź katalog!

Kuna na poddaszu

Kuna


Gryzonie – rząd ssaków, charakteryzujący się pojedynczą parą ciągle wzrastających siekaczy zarówno w szczęce, jak i w żuchwie. Zalicza się do nich około 40% gatunków ssaków. Występują w dużej liczbie na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktyki.

Sprawdź katalog!

Mysz polna

Mysz leśna

Mysz domowa

Nornik zwyczajny

Szczur wędrowny


Owady, insekty – gromada stawonogów. Najliczniejsza grupa zwierząt. Są to zwierzęta wszystkich środowisk lądowych, wtórnie przystosowane też do środowisk wodnych. Były pierwszymi zwierzętami, które posiadły umiejętność aktywnego lotu.

Sprawdź katalog!

Wołek zbożowy

Kapturnik zbożowiec

Rozpłaszczyk rdzawy

Ahasverus advena

Chrabąszcz majowy

Łokaś Garbatek

Karaczan Prusak

Karaczan Wschodni

Rybik cukrowy

Śpieszek cieplarniany

Sierścień 

Psi

Turkuć podjadek

Pchła ludzka

Mól włosienniczek


Roztocze – liczny rząd pajęczaków, obejmujący zwierzęta od mikroskopijnych do 3-centymetrowych. Roztocze są saprofagiczne, ale także są wśród nich pasożyty i drapieżniki. Niektóre mogą przenosić choroby lub być szkodnikami magazynowymi. 

Sprawdź katalog!

Tygrzyk paskowany

Kątnik domowy

Nasosznik trzęś

Zyzuś tłuścioch

Rozkruszki

Ptaszyniec kurzy 


Mikroorganizm, drobnoustrój, potocznie mikrob – organizm widoczny pod mikroskopem. Pojęcie to nie jest zbyt precyzyjne, lecz z pewnością mikroorganizmami są bakterie, archeony, pierwotniaki i grzyby mikroskopijne.

Sprawdź katalog!

Koronawirus 2019-nCoV

Parwowiroza

Nosówka

Katalog najpopularniejszych szkodników:

W katalogu szkodników znajdują się najpopularniejsze szkodniki występujące w Polsce, katalog został podzielony tak aby w łatwy sposób można było zidentyfikować szkodnika.

PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk