© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

+48 886 313 414

kontakt@pcosolutions.pl

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

deratyzacja dezynfekcja łapanie gryzoni zwalczanie pluskiew pluskwa domowa  deratyzator dezynsekcja pluskwy cena odszczurzanie odpluskwianie dezynfekcja pluskwy firma dezynfekująca usuwanie pluskiew firma deratyzacyjna zwalczanie karaluchów zamgławianie dezynfekcja dezynsekcja a dezynfekcja zwalczanie szczurów zwalczanie pluskwy deratyzacja myszy zwalczanie prusaków zwalczanie insektów dezynsekcja deratyzacja likwidacja pluskiew ozonowanie dezynfekcja likwidacja gryzoni usługi dezynfekcji dezynfekcja mieszkania po zgonie le kosztuje deratyzacja dezynsekcja karaluchy ddd firma dezynfekcja firma dezynfekcja poprzez zamgławianie tępienie szczurów deratyzacja myszy w domu

ozonowanie w gdańsku
deratyzacja w gdańsku
dezynsekcja gdańsk
15 February 2021
Czym są owady? Czym naprawdę jest owad? Jeśli pojawia się wątpliwość czy to stworzenie które widzimy jest insektem to na początku wato jest policzyć ilość nóg. Zdecydowana większość owadów posiada
07 January 2021
W magazynach, przedmioty które przechowujemy wymagają stałej ochrony przed uszkodzeniami czy zanieczyszczeniami spowodowanymi działalnością szkodników magazynowych. Do grupy szkodników należą drobnoustroje, roztocze, owady, gryzonie i małe ssaki. Straty spowodowane niszczycielską

Pco Solutions oferuje wszystkie metody dezynsekcji opisane powyżej. Nasze usługi są objęte gwarancją skuteczności oraz ubezpieczeniem. 
Każdy zabieg dezynsekcji wymaga doświadczonego technika który na miejscu ustali punkty krytyczne dla danego rodzaju insektów. 

Dezynsekcja ozonem to jedna z metod fumigacji pomieszczeń stosujemy tą metodę w przypadku pluskiew gdy wykazują odporność na preparaty. Polega na wytworzeniu cząsteczek ozonu które przy odpowiednim stężeniu uśmiercają każdą postać pluskwy oraz neutralizują jaja pluskiew. Metoda ta wymaga bardzo dużego stężenia ozonu, którego nie można osiągnąć przy użyciu popularnych domowych i komercyjnych generatorów ozonu. 

Ozonowanie pluskiew

Kolejnym sposobem dezynsekcji jest oprysk grubokroplisty który polega na rozprowadzeniu insektycydów (środek owadobójczy) przy użyciu opryskiwacza. Metoda jest skuteczna oraz przy użyciu sprawdzonych preparatów zabezpiecza lokal na kilka miesięcy. Wykorzystujemy ją głównie w zabiegach zwalczania pluskiew, karaczanów (prusak, karaczan wschodni) oraz ptaszyńca. 

Wadą oprysku grubokroplistego jest zmoczenie powierzchni opryskiwanej wiec nie możemy zastosować tej metody wszędzie. 

Oprysk - dezynsekcja na mokro

Aby nie moczyć powierzchni stosujemy zamgławianie ULV które stosujemy w większości zabiegów ponieważ metoda ta nie moczy powierzchni jedynie delikatnie zwilża (wygląda jak para na lustrze po kąpieli), niewątpliwą zaletą tej metody jest jej zasięg, Krople są tak małe iż potrafią unosić się w powietrzu, pozwala nam to dotrzeć do najmniejszych zakamarków. Dzięki zamgławianiu ULV, możemy pokryć 100% powierzchni co przekłada się na szybkość i skuteczność zabiegu dezynsekcji.

Zamgławianie ULV - skuteczna metoda dezynsekcji

Zamgławianie termiczne to specjalistyczny zabieg który stosujemy z powodzeniem w większej kubaturze bądź w miejscach niedostępnych (kanały wentylacyjne etc.) Tworzymy mgłę w której rozpuszczony jest preparat, mgła przenosi się na duże odległości dzięki temu możemy rozprowadzić insektycyd w szybie wentylacyjnym, silosie, kanalizacji bez większego problemu. Metoda jest niezwykle przydatna gdy zabieg musi być wykonany na całej powierzchni i musi być „na sucho” ( dezynsekcja biblioteki, usuwanie insektów w sklepach etc.) . 

Zamgławianie termiczne - insekty w wentylacji

Insekty w mieszkaniu czy firmie to nie jest nic przyjemnego. W naszej pracy niejednokrotnie spotykamy się z życiowymi dramatami które spowodowane są właśnie przez owady które wpędzają naszych klientów w depresje. Jak żyć z pluskwami w łóżku?! Jak normalnie mieszkać z karaluchami w kuchni? Wiemy jak ważna jest nasza praca oraz pod jaką presja są nasi klienci. Dlatego zawsze jesteśmy profesjonalni a nasze usługi cechują się 100% skutecznością. Pocieszający jest fakt iż większość owadów można spotkać w zadbanych domach tak samo często jak w tych mniej czystych. Wiemy że niechciane owady w domu to wstydliwy problem wielu ludzi, dlatego nasze usługi są dyskretne. 

Jeśli nie możesz sobie poradzić z insektami w domu, zamów usługę dezynsekcji dobierzemy odpowiednią metodę usuwania owadów i wytępimy je szybko i skutecznie. 

Jedną z najczęściej stosowanych metod dezynsekcji w mieszkaniach jest metoda żelowa ponieważ pozwala zachować dyskretność oraz jest w pełni bezpieczne dla mieszkańców, pozwala na zabezpieczanie mieszkania przed prusakami i innymi karaluchami, mrówkami i innymi owadami biegającymi. Zabieg dezynsekcji żelem polega na rozłożeniu w pomieszczeniach małych dawek preparatu którym żywić się będą insekty, to spowoduje ich śmierć. 

Metoda żelowania ma również swoje wady, działa miejscowo i tylko wtedy gdy preparat nie jest np. zmyty np. podczas sprzątania. Od aplikacji do efektu mija minimum 3 tygodnie niekiedy więcej . To sprawia iż żelowanie w naszej firmie jest raczej stosowane w celu zabezpieczana lokalu po dezynsekcji właściwej.

Żel na prusaki

 

 

 

 

 

 

 

 

PCO Solutions - dezynsekcja

Dezynsekcja mieszkania czy biura często nazywana truciem robaków jest niezwykle potrzebnym zabiegiem. Wiemy jak bardzo dokuczliwe są karaluchy w mieszkaniu, pluskwy w łóżku, czy rozkruszki w kuchni. Wiemy jakie metody usuwania robaków są najskuteczniejsze i wiemy jak je zastosować. 

KONTAKT

PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk