© 1995-2021 PCO SOLUTIONS

PCO SOLUTIONS - nowoczesny zakład DDD

+48 886 313 414

kontakt@pcosolutions.pl

Subisława 15/1 1th flor

80-354 Gdańsk

deratyzacja dezynfekcja łapanie gryzoni zwalczanie pluskiew pluskwa domowa  deratyzator dezynsekcja pluskwy cena odszczurzanie odpluskwianie dezynfekcja pluskwy firma dezynfekująca usuwanie pluskiew firma deratyzacyjna zwalczanie karaluchów zamgławianie dezynfekcja dezynsekcja a dezynfekcja zwalczanie szczurów zwalczanie pluskwy deratyzacja myszy zwalczanie prusaków zwalczanie insektów dezynsekcja deratyzacja likwidacja pluskiew ozonowanie dezynfekcja likwidacja gryzoni usługi dezynfekcji dezynfekcja mieszkania po zgonie le kosztuje deratyzacja dezynsekcja karaluchy ddd firma dezynfekcja firma dezynfekcja poprzez zamgławianie tępienie szczurów deratyzacja myszy w domu

ozonowanie w gdańsku
deratyzacja w gdańsku
dezynsekcja gdańsk
15 February 2021
Czym są owady? Czym naprawdę jest owad? Jeśli pojawia się wątpliwość czy to stworzenie które widzimy jest insektem to na początku wato jest policzyć ilość nóg. Zdecydowana większość owadów posiada
07 January 2021
W magazynach, przedmioty które przechowujemy wymagają stałej ochrony przed uszkodzeniami czy zanieczyszczeniami spowodowanymi działalnością szkodników magazynowych. Do grupy szkodników należą drobnoustroje, roztocze, owady, gryzonie i małe ssaki. Straty spowodowane niszczycielską

 

PCO jest w ścisłej czołówce najlepszych firm na rynku które oferują usługi dezynfekcji obiektowej w Polsce.

Każda metoda dezynfekcji którą wdrożyliśmy posiada certyfikaty oraz badania nad skutecznością. Dzięki temu wiemy jak skutecznie i bezpiecznie dezynfekować.

 Znamy i stosujemy wytyczne ECDC i WHO oraz skrupulatnie monitorujemy najnowsze badania pozwalające nam działać według zawsze aktualnych trendów. Wystawiamy certyfikaty i zaświadczenia po wykonaniu zlecenia. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie dezynfekcji.

 

Dezynfekcja

Oprysk grubokroplisty to metoda niskociśnieniowego rozpylenia dezynfektantu  przy użyciu specjalistycznego opryskiwacza. Jest to najbardziej popularna oraz najmniej skuteczna metoda wykorzystywana w zabiegach dezynfekcji. Należy podkreślić, że dezynfekcja przy użyciu opryskiwaczy wymaga doświadczenia. Zbyt obfity i nieuważny oprysk może doprowadzić do powstania zacieków lub zalania delikatnych elementów (np. elektronika, podłoga).

Oprysk grubokroplisty

Zamgławianie ULV (ang. Ultra Low Volume), inaczej nazwane zamgławianiem „na zimno”, jest metodą aplikacji środków  dezynfekcyjnych przy pomocy zamgławiacza ultra niskoobjętościowego.

Specjalistyczne urządzenie wydmuchuje środki chemiczne przez specjalną dyszę, wytwarzając mikroskopijnych rozmiarów krople (od 10 do 100 μm). Są one tak małe, że przy odpowiednich warunkach unoszą się przez długi czas w powietrzu i zachowują podobnie do gazu lub pary, wizualnie przypominając mgłę.

Dezynsekcja, jak i dezynfekcja wykonana tym sposobem sprawia, że preparaty owadobójcze lub odkażające docierają do większości zakamarków, pokrywając jednocześnie duże powierzchnie.

Zamgławianie ULV

Jest to metoda aplikacji środków do dezynsekcji i dezynfekcji w postaci pary. Ciecz robocza nagrzewana jest do temperatury powodującej parowanie, by tuż po opuszczeniu wylotu zamgławiacza ochłodzić się i skondensować. Dzięki temu „mgła” doskonale rozprowadza się w powietrzu na otwartych przestrzeniach i osiada na roślinności, ścianach, innych powierzchniach nie mocząc ich.

Zamgławianie termiczne

Metody dezynfekcji

PCO Solutions dezynfekcja dezynsekcja deratyzacja, Gdańsk